Alçı Sıvalar

Üretim Ekipmanları ve Tesisleri

Üretim Formülünü Optimize Etmek İçin Bilgi ve Teknoloji.

Alçı kalsinasyon ve alçı sıva üretimi konusundaki bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız sayesinde, müşterilerimize kırma ve eleme ünitesi, kalsinasyon ünitesi, öğütme ve ayırma ünitesi, dikey ve yatay taşıma üniteleri dahil olmak üzere tasarım ve mühendislikten “anahtar teslimi” tedarike kadar eksiksiz çözümler sunuyoruz. tartım ve dozaj üniteleri ve karıştırma ve paketleme üniteleri.

Üretim Desteği

Yerel koşullara göre ürün reçetesinin tasarımı ve geliştirilmesi, laboratuvar ve üretim personelinizin eğitimi, laboratuvar prosedürleri ve üretim dokümantasyonu (talimatlar, yöntemler, formlar vb.), alçıtaşınıza ve yerel koşullara uygun en uygun kimyasal katkı maddeleri, üretim desteği 3/6/12 ay, satışlarınızın eğitimi ve satış sonrası destek ekibi eğitimleri tekliflerimize dahil olan desteklerdir.

Anahtar Teslim Çözümler

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak mevcut hattın genişletilmesi, hattaki bir ekipmanın değiştirilmesi veya yeni bir komple hat, optimum çözümler, mükemmel teknoloji, dayanıklı ekipman, kurulum, devreye alma ve üretim garantisi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Her türlü alçı sıva – yerel koşullarınıza göre optimize edilmiş üretim formülünün tasarımı ve geliştirilmesi.

Alçı Sıva Üretim Üniteleri ve Ekipmanları

  • Kırma Eleme Ünitesi

Doğadan çıkarılan alçı, alçı fabrikalarında işlenmek üzere uygun boyuta ezilir. Uygun kurulumlu kırıcılar etkin bir kırma işlemi oluştururken, yüksek kalitede alçı tozunun ön işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Alçı kırma-eleme ünitesinde değirmen için maksimum besleme boyutu olan 0-10 mm’ye getirilir.

◉ Çeneli Kırıcılar
◉ Darbeli Kırıcılar
◉ Eleme Üniteleri
◉ Ağır hizmet bantlı konveyörler

  • Kalsinasyon Ünitesi

Kalsinasyon fırını müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak istenilen kapasiteye göre dizayn edilmiş olup, tüm pkalsinasyonu operatörün tam kontrolü altında alabilmesini sağlamalıdır.

◉ Brülör
◉ Sıcak hava hazırlama
◉ Giriş ve Çıkış Davlumbazları
◉ Filtre
◉ Siklon
◉ Valfler

Öğütme ve Ayırma Ünitesi

Öğütme ve ayırma ünitelerinin başarısı toplam kapasiteyi etkiler ve üretim personeline kolaylık sağlar.

◉ Öğütme Değirmeni
◉ Hava Ayırıcı
◉ Filtre
◉ Siklon

Dikey ve Yatay Taşıma Üniteleri

Teknoloji, istenen ürün kalitesi ve pazar talebini karşılayan ekonomik çözümler üretme yeteneği ile sürdürülebilir üretim süreci sağlamalıdır.

◉ Kovalı elevatörler
◉ Vidalı konveyörler
◉ Döner valfler
◉ Sürgülü valfler
◉ Havalandırmalı boşaltma üniteleri
◉ Bantlı konveyörler

Tartım ve Dozajlama Ünitesi

Tartım ve dozaj üniteleri, ürün kalitesinin sağlanmasında en önemli unsurdur. Bu birimlerin sağlamlığı ve doğruluğu, üreticinin pazardaki itibarının sürdürülebilirliğini sağlar.

◉ Tartma Bantlı Konveyör
◉ Dozajlama Helezonları
◉ Mikro Dozajlama Ünitesi

Karıştırma ve Paketleme Ünitesi

Karıştırma ünitesi üretilen ürün cinsine göre homojen karıştırma sağlamalıdır. Kaliteli sıva üretimi için mikser tasarımı ve teknolojisi çok önemlidir.

◉ Kuru Karıştırma Üniteleri
◉ Lineer Paketleme Üniteleri
◉ Döner Paketleme Üniteleri
◉ İstifleme Ünitesi