Hizmetlerimiz

Hafif Alçı Plaka

Mevcut tesis ve şartların incelemesinden üretim prosesi tasarımına ve hafif plaka üretimine kadar olan tüm etaplarda danışmanlık ve destek.

Mevcut Tesisin İncelenmesi & İyileştirilmesi

Mevcut tesisinizin incelenmesi sonucunda pazarda rekabet gücünüzü artıracak ürünlerin üretilmesi için gerekli revizyon ve yenilemeler ile ilgili öneri ve destek.

Yatırım Planlama & Danışmanlığı

Yeni tesis yatırımlarınızda fizibilite çalışmasından yatırımın planlanmasına kadar profesyonel destek ile yatırımınızın başarılı olmasını sağlamak.

Üretim Desteği

Mevcut tesisinizde ürün iyileştirme, ürün reçetesini düzeltme, üretim maliyetini optimize etmek üzere 7/24 destek.

İTHALAT / İTRACAT

  • Çimento
  • Silis Kumu
  • Pomza
GPC LOGOS (1)-02

“Toz Alçı ve Alçı Plaka Üretimindeki Tecrübemiz ile Fabrikanızı ve Pazardaki Yerinizi Perçinleyecek ve İşinize Katma Değer Katacak Hizmetlerimiz ve Desteklerimiz Konusunda Detayları Görüşmek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.”

Hakkımızda

Ekibimiz uzun yıllar boyunca alçı sektöründe üst düzey yöneticiliği, alçı kalsinasyonu, alçı karışımları ve alçı plaka üretiminde proses uzmanlığı, üretim şefliği poziyonlarında çalışmış uzmanlardan oluşmaktadır.

Misyon § Vizyon

Türkiye’de hafif alçı plaka üretimini gerçekleştirmiş ilk ekiplerden olması yanısıra, çalıştığı fabrikalarda kapasite artırımını sağlamış, ürün kalitesinde iyileştirmeler yapmış, zarar eden fabrikaları kar etmesini sağlamaış ekibimiz mevcut tesisinizde düzenli ve ekonomik üretimi sağlayarak ve ürün kalitelerini iyileştirerek pazardaki yerinizi sağlamlaştırmak ve üst-düzey müşteri memnuniyeti sağlamak için herdaim yanınızda olmaya hazırdır.

İletişim Bilgileri