Üretim Ekipmanları ve Tesisleri

Hafif alçı levhalar için bilgi ve teknoloji

Alçıpan ve alçı levha üretimi konusundaki bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız sayesinde, müşterilerimize alçı kalsinasyon, öğütme ve ayırma, dozajlama ve dozajlama, karton hazırlama, karıştırma ve şekillendirme ekipmanları da dahil olmak üzere tasarım ve mühendislikten “anahtar teslimi” tedarike kadar alçıpan üretimi için komple çözümler sunuyoruz. , kurutma, kırpma ve paketleme.

Üretim Desteği

Yerel koşullara göre ürün reçetesinin tasarımı ve geliştirilmesi, laboratuvar ve üretim personelinizin eğitimi, laboratuvar prosedürleri ve üretim dokümantasyonu (talimatlar, yöntemler, formlar vb.), alçıtaşınıza ve yerel koşullara uygun en uygun kimyasal katkı maddeleri, üretim desteği 3/6/12 ay, satışlarınızın eğitimi ve satış sonrası destek ekibi eğitimleri tekliflerimize dahil olan desteklerdir.

Anahtar Teslim Çözümler

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak mevcut hattın genişletilmesi, hattaki bir ekipmanın değiştirilmesi veya yeni bir komple hat, optimum çözümler, mükemmel teknoloji, dayanıklı ekipman, kurulum, devreye alma ve üretim garantisi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Hafif alçı levhalar – yerel koşullarınıza göre optimize edilmiş üretim formülünün tasarımı ve geliştirilmesi.

Alçıpan Tesisi Üniteleri ve Ekipmanları

Karton Hazırlama ve Besleme Üniteleri

Alçıpan fabrikalarının karton hazırlama ve besleme üniteleri, üretim sürecinde kağıdın hem üst hem de alt tabaka olarak beslenmesini, hizalanmasını, katlanmasını sağlar ve aşağıdaki ekipmanları içerir:

◉ Karton Bobin Taşıma Üniteleri
◉ Karton Ekleme
◉ Karton Gerdirme
◉ Karton Tabakalama
◉ Karton Hizalama
◉ Karton Puanlama

Ölçüm ve Dozaj Üniteleri

En yüksek doğrulukla tasarlanmış yüksek güvenilir ekipman ve özel amaçlı makineler, müşterilerin yüksek beklentilerini karşılar.

◉ Kuru Malzeme Dozajı
◉ Islak Malzeme Dozajı
◉ Köpük Üreteci
◉ Proses Suyu Ölçümü

Karıştırma ve Şekillendirme Üniteleri

Karıştırma, şekillendirme ve kesme ünitelerinde yüksek hassasiyete sahip dayanıklı ekipmanlar, yüksek kaliteli karton üretiminin garantisidir.

◉ Karıştırıcı
◉ Titreşimli Tabla
◉ Kalıp Presi
◉ Bıçak

Taşıma ve Taşıma Üniteleri

Teknoloji, istenen ürün kalitesi ve pazar talebini karşılayan ekonomik çözümler üretme yeteneği ile sürdürülebilir üretim süreci sağlamalıdır.

◉ Kovalı Elevatörler
◉ Çapraz Taşıma Masaları
◉ Levha Çeviriciler
◉ Makaralı Konveyörler
◉ Hızlandırıcı Konveyörler
◉ Levha Toplama Masaları

Kurulu Kurutma

Alçıpan üretim hatlarının üretim kapasitesine göre dizayn edilmiş, sıcak hava hazırlama sistemi, brülörler, hava sirkülasyon sistemi ve taşıma sisteminden oluşan çok katlı kurutucu, yüksek dayanıklı karbon yatakları, zincir dişlileri, zincirler, yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. çelikten yapılmış silindirler ve hava kanalları, işletme ve bakımda ekonomi ve uzun ömür sağlamalıdır.

◉ Yakma Sistemi
◉ Sıcak Hava Hazırlama
◉ Paslanmaz Çelik Hava Kanalları
◉ Paslanmaz Çelik Silindirler
◉ Sirkülasyon Fanları

Pano Kırpma ve Paketleme Üniteleri

İstenilen boyda ve kurumuş alçı levhalar, buketleyicide boyuna kenarları kesilerek müşteriye sevk edilmeye hazır hale getirilir ve istif ünitesinde paketlenir. Budamanın doğruluğu, üretilen levhaların kalitesine olduğu kadar, demetleme sisteminin ve cihazda kullanılan kesme testerelerinin ince ayarına da bağlıdır.

◉ Kart Katlayıcı
◉ Paketleyici
◉ Kenar Bantlama
◉ İstifleme Ünitesi