İTHALAT / İTRACAT

çimento

Çimento, inşaat sektöründe yaygın olarak yapı malzemelerinin birleştirilmesi için kullanılan bağlayıcı bir maddedir. Genellikle beton, harç ve diğer çimento esaslı yapı malzemelerinin üretiminde kullanılır. Çimento, su ile karıştırıldığında kimyasal reaksiyonlarla sertleşerek dayanıklı bir yapı oluşturur. Bu özelliği sayesinde, çimento, yapıların sağlamlığını artırır, yapıların zamanla bozulmasını engeller ve dayanıklılık sağlar.

  • CEM I 42,5 N Portland Çimento
  • CEM I 42,5 R Portland Çimento
  • CEM I 52,5 N Portland Çimento
  • CEM I 52,5 R Portland Çimento
  • CEM IIB-LL 32,5 N Portland Kalkerli Çimento
  • CEM IIA-LL 42,5 R Portland Kalkerli Çimento
  • CEM IIA-LL 52,5 N Portland Kalkerli Çimento

Silis Kumu

Silikon ve oksijen yeryüzünde en bol bulunan iki elementtir ve birlikte dünyanın en yaygın üç kaya oluşturucu mineralinden biri olan silikayı oluştururlar. Silika üç ana kristal formda oluşur. Başlıca oluşum mineral kuvarstır ancak aynı zamanda tridimit ve kristobalit olarak bilinen diğer daha nadir mineral formlarında da bulunur. Isıya ve kimyasal saldırılara karşı dayanıklı, çok dayanıklı bir mineraldir ve onu birçok endüstriyel ve toplumsal uygulama için temel bir hammadde haline getiren de bu özellikleridir.

Pomza

Volkan bacalarından çıkan lavların olusturdugu kayalar ve yine volkandan çıkan gazların dışında diğer bir volkanik malzeme çeşidi ise değişik büyüklükteki magma parçalarindir, bu malzemelere “proklasik malzemeler” denilmektedir.

Proklasik malzemeler dogada büyük kütlelerden küle kadar degisik boyutlarda bulunabilirler. Boyut degisimindeki ana etken proklasik malzemenin volkan bacasından ayrıldığı andaki sıcaklığı ve soğuma hızıdır. (Doruk, 1974).

GPC LOGOS (1)-02

“Çimento İthalat ve İhracat Alanındaki Tecrübemiz ile Fabrikanızı ve Pazardaki Yerinizi Perçinleyecek ve İşinize Katma Değer Katacak Hizmetlerimiz ve Desteklerimiz Konusunda Detayları Görüşmek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.”

Hakkımızda

Ekibimiz uzun yıllar boyunca alçı sektöründe üst düzey yöneticiliği, alçı kalsinasyonu, alçı karışımları ve alçı plaka üretiminde proses uzmanlığı, üretim şefliği poziyonlarında çalışmış uzmanlardan oluşmaktadır.

Misyon § Vizyon

Türkiye’de hafif alçı plaka üretimini gerçekleştirmiş ilk ekiplerden olması yanısıra, çalıştığı fabrikalarda kapasite artırımını sağlamış, ürün kalitesinde iyileştirmeler yapmış, zarar eden fabrikaları kar etmesini sağlamaış ekibimiz mevcut tesisinizde düzenli ve ekonomik üretimi sağlayarak ve ürün kalitelerini iyileştirerek pazardaki yerinizi sağlamlaştırmak ve üst-düzey müşteri memnuniyeti sağlamak için herdaim yanınızda olmaya hazırdır.

İletişim Bilgileri